DC UNCHAINED

1.2.1

5.0

5

DC süper kahramanları bir patlayıcı oyunda güçlerini birleştiriyor

31.2k

Bu uygulamayı oyla

DC UNCHAINED, Marvelverse'de bulunan çok sayıda hikayeden birini keşfederken, binlerce düşmana karşı savaşmak için DC süper kahramanlarını canlandırdığınız 3 boyutlu bir aksiyon oyunudur. Batman, Wonder Woman ve Flash da dahil olmak üzere Justice League grubuna katılın ya da aksine Joker, Harley Quinn ve arkadaş çevresi ile bir araya getirin.

Basitçe söylemek gerekirse, DC UNCHAINED'deki sistem kontrolleri dokunmatik ekranlar için kolay ve çok iyi düşünülmüştür. Ekranınızın sol tarafında, sola veya sağa doğru uzanan sanal bir crosspad bulacaksınız; diğer taraftan, diğer özel hareketleri gerçekleştirecek eylem düğmeleri vardır. Bu oyunlarda ayrıca (standart olduğu gibi), istediğiniz zaman etkinleştirebileceğiniz bir otomatik mod olduğunu göreceksiniz.

Bir macera ile diğeri arasında, oyuncular kendi takımlarını özelleştirmek için yeni karakterlerin kilidini açarlar. Sonuç olarak, üç farklı karakter grubunu seçebilirsiniz: birincisi, iyi çocuklar, iyi niyetli çocuklar tarafından liderlik edilenler, ya da en sevdiğiniz sıradan süper kötü adamlardan herhangi biri. Sonunda üçüncü seçenek, iyi ve kötü kuvvetler arasında bir ittifak oluşturmaktır. Ne olursa olsun, bu takımların her biri çeşitli macera modlarına katılırlar.

Beşinci seviyeye ulaştığınızda, daha sonra olacak olan şey, bir dizi görevden sonra savaş modunda yüz yüze savaşlarla karşı karşıya kalacağınızdır. Yani, bu, ikonik süper kahramanlar arasındaki destansı savaşlarda diğer çevrim içi oyunculara karşı mücadele edeceğiniz anlamına gelir.

DC UNCHAINED muhteşem bir aksiyon oyunudur. Gerçek şu ki, dinamik, canlı oyun planı ile bu oyun Android'de görsel açıdan en çekici oyunlardan biri olma yolunda ilerliyor. Sonuçta, özellikle Joker, Wonder Woman, SuperMan, Artemis, Batman ve Harley Quinn gibi karakterlerin hayranıysanız, bu oyunun çok iyi olması hiç de şaşırtıcı değildir.
Gereksinimler

Android 4.1 ya da üstü sürümü gerektirir.

Uptodown X